czwartek, 7 lutego 2013

lawendowy ślub Dziś obiecana relacja z bardzo romantycznego ślubu, który odbył się w maju 2012 roku:)

Od pewnego czasu coraz większą popularnością cieszą się śluby tematyczne. Przedstawione zdjęcia dotyczą przyjęcia weselnego, którego motywem przewodnim była lawenda.

 Propozycja wystroju sali to efekt współpracy z firmą weddingplannerską -Agencja AMP.Kolorystyka dostosowana została do charakteru miejsca oraz uroczystości.

 

Uwagę przede wszystkim skupiały proste, ale efektowne dekoracje stołów.Składały się z bukietów z suszonej lawendy oraz różnych gatunków białych kwiatów ciętych takich jak: Hortensja (Hydrangea),Tulipan (Tulipa L.), Konwalia (Convallaria majalis L.), Kalina koralowa (Viburnum macrocephalum).  Lizaki do kompozycje na stół dzieciaczków oraz karmelki w prezencie dla nich , wykonały dziewczyny z manufaktury Słodkie Czary Mary!


Dopełnieniem kompozycji w wazonach  były winietki z nazwiskami,ozdobione pojedyńczą gałązką lawendy (wykonane przez firmę For Love Design) oraz woreczki z suszem tej rośliny, które pełniły jednocześnie rolę prezentów dla gości.
Lawenda pojawiła się również konsekwentnie w innych miejscach.Rozsypana na obrusach rozsiewała delikatny i przyjemny zapach.Ściany ozdobiono suszonymi bukietami oraz wiankami z wikliny.Charakter dekoracji podkreślały atłasowe tasiemki w dwóch odcieniach fioletu.
Subtelne połączenie stylu prowansalskiego z angielskim z pewnością przypadnie do gustu uczestnikom przyjęcia,gdyż wprowadza ciepły klimat i miłą atmosferę.

Przepiękne zdjęcia wykonał niezawodny Adrian Jankowski (www.adrianjankowski.com) :)
Dziekujemy AMP, że mogliśmy być częścią tego wspaniałego przedsięwzięcia!:)

2 komentarze:

 1. I loved to make that lovely & nice decoration photos of your creative work. Please give me more of it :)

  Regards
  Adrian Jankowski
  (www.adrian-jankowski.com)

  OdpowiedzUsuń
 2. I hope there will be more! see you soon!:)

  OdpowiedzUsuń